• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na studia podyplomowe (rok akademicki 2023/2024)

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Doradztwo i Orientacja Zawodowa

Szczegóły
Kod IZ_SPDiOZ
Jednostka organizacyjna Instytut Zarządzania
Poziom kształcenia studia podyplomowe
Języki wykładowe polski
Adres komisji rekrutacyjnej ul. Warszawska 63, 15-062 Białystok, pok. 106
Godziny otwarcia sekretariatu mgr Katarzyna Fiedorow, pok. 106, tel. 85 745 77 13, 85 745 77 07, e-mail k.fiedorow@uwb.edu.pl
Wymagany dokument
  • Wykształcenie wyższe
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Studia pozwalają zdobyć nauczycielom kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Celem studiów jest wyposażenie uczestników – nauczycieli w specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje dotyczące problematyki doradztwa zawodowego dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Absolwenci posiądą umiejętności wskazania ścieżki wyboru kolejnego etapu kształcenia, doboru szkoły i ewentualnego zawodu stosownie do predyspozycji osób wymagających porady i niezorientowanych na rynku pracy.

 

Zasady kwalifikacji

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania przewidzianego limitu miejsc. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem IRK (Internetowej Rekrutacji Kandydatów). Warunkiem koniecznym do pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji jest dostarczenie kompletnych wymaganych dokumentów.

Wysokość czesnego

4500 zł